Kalendarz targów i eventów branży odzieżowej 2023

Lista nadchodzących wydarzeń w branży modowej. Odzież, buty, galanteria, dodatki.

14-17

STYCZEŃ

Expo Riva Schuh

Riva del Garda. Włochy.

Z 39 krajami reprezentowanymi wśród wystawiających się firm i wieloma gośćmi z ponad 100 różnych krajów, Expo Riva Schuh jest najważniejszą międzynarodową wystawą poświęconą obuwiu masowemu. Dwa razy w roku, w styczniu i czerwcu, międzynarodowy rynek obuwniczy spotyka się w Riva del Garda, aby zaprezentować najnowsze kolekcje modowe A/W i S/S. Expo Riva Schuh to także okazja do odwiedzenia Gardabags, projektu w całości poświęconego torebkom i akcesoriom, który dodatkowo wzbogacił Expo Riva Schuh.

17-21

STYCZEŃ

Fashion Week

Berlin. Niemcy

Dwa razy w roku, w sezonie wiosennym i ponownie w sezonie jesiennym, najważniejsi gracze w branży modowej i pokrewnych spotykają się na Berlin Fashion Week, aby cieszyć się 5 dniami wystaw, networkingu i spotkań. Wydarzenie to jest koniecznością dla wszystkich profesjonalistów zajmujących się modą w niemieckojęzycznym świecie.

27-30

STYCZEŃ

Ekskluzywne marki i agencje modowe prezentują około 475 najlepszych kolekcji międzynarodowych projektantów odzieży damskiej i męskiej. Na targi zamówień przyjeżdżają liczni wystawcy i kupcy z Niemiec i Europy – zwłaszcza z Austrii, Szwajcarii i północnych Włoch.

28-30

STYCZEŃ

Fashion Rooms – Gallery Fashion

Düsseldorf. Niemcy.

Gallery FASHION jest uważana za jedną z najbardziej znanych na całym świecie i najbardziej wyczekiwanych imprez targowych w branży modowej. Główne tematy wystawiennicze: Salony wystawowe, Akcesoria, Obuwie, Projekty, Akcesoria i Marki z najwyższej półki, Strój wieczorowy i współczesny.

11-14

LUTY

Wybrane marki i agencje modowe prezentują najnowszą modę, akcesoria i obuwie z ponad 850 kolekcji odzieży damskiej i męskiej w łącznie 5-ciu halach.

17-19

LUTY

Fashion Fair STYL, Footwear and Leatherware Fair KABO

Brno. Czechy.

60-te Targi Mody

60-te Targi Galanterii Skórzanej KABO

20-22

LUTY

ASIA PPAREL EXPO 2023. Edycja 10-ta

Berlin. Niemcy.

PPAREL EXPO 2023 Edycja 10-Targi gdzie ponad 450 azjatyckich firm, odzieżowych i obuwniczych, które są w stanie spełnić wymagania i wysokie standardy jakości wiodących sprzedawców i importerów w Europie. KATEGORIE m.in. : Konfekcja męska, Odzież sportowa i codzienna, Odzież damska, Swetry, pulowery i kardigany, Akcesoria, Torebki, paski, Okulary, akcesoria do włosów, Tkaniny, Tekstylia.

26 LUTY

2 MARZEC

Euroshop – The World’s No.1 Retail Trade Fair

Düsseldorf. Niemcy.

Światowe Targi Handlu Detalicznego nr 1, które odbywają się tylko co trzy lata. Osiem fascynujących wymiarów. Wszystkie istotne trendy i tematy, które obecnie poruszają handel detaliczny sektor – i inne sektory! Znajdziesz tutaj to, czego szukasz. Spotkasz dotychczasowych i nowych partnerów. Wyposażenie sklepów, Projekt sklepu i Merchandising wizualny. Oświetlenie. Materiały i powierzchnie. Technologia handlu detalicznego. Marketing detaliczny. Marketing targowy i eventowy. Wyposażenie usług gastronomicznych. Chłodnictwo i zarządzanie energią. Eksplozja pomysłów. Wolna przestrzeń dla specjalistów i start-upów, dla pokoleń X, Y i Z, za idee i wizje, innowacyjne produkty i wydarzenia, które wyznaczają drogę do przyszłości.

2-4

MARZEC

eTrade Show

Warszawa. Polska.

Największe targi e-commerce. Najbardziej merytoryczne wydarzenie w Polsce. Poznasz najnowsze trendy branżowe. Nawiążesz nowe kontakty biznesowe. Poznasz oferty ponad 100 wystawców.

5-7

MARZEC

Shoes Duesseldorf

Düsseldorf. Niemcy.

Prezentacje trendów, prognozy i ekscytujące dyskusje panelowe.

10-12

MARZEC

3-dniowe targi, ponad 15 wystawców. Ponad 150 ręcznie produkowanych marek. Meble, moda biżuteria. Zapraszamy na wydarzenie dla fanów designu z poczuciem estetyki i dobrego designu, z dala od produktów masowych i mainstreamu.

23-24

MARZEC

Poland Shoes Expo

Warszawa. Polska.

5 MIĘDZYNARODOWE TARGI OBUWIA, SKÓR, I AKCESORIÓW SKÓRZANYCH. Cała branża w jednym miejscu w jednym czasie! Zobacz tysiące olśniewających produktów, które nie mają sobie równych pod względem jakości i różnorodności. Połącz się z dostawcami z całego świata i odkryj najnowsze trendy. Otwórz się na nowe możliwości biznesowe i nawiąż współpracę z szerokim profilem uczestników. Uczestnikami są również stowarzyszenia, federacje i projektanci działający w branży.